Výživa „IN“ – jediná cesta k zhubnutí natrvalo

Nejíte-li tuky, nemůžete zhubnout natrvalo. Všechny dosavadní diety na hubnutí, které jsou zbavené tuků, jsou naprosto zcestné, jelikož vedou v konečné fázi k jo-jo efektu a jsou pro lidský organismus nezdravé a v mnohá případech zdraví škodlivé.

Výživa „IN“ / z anglického jazyka „intelligent nutrition“ čili výživa pro přemýšlivé lidí, klade důraz na optimální skladbu živin, při které tuky odehrávají klíčovou roli. Především se jedná o nezbytné nenasycené mastné kyseliny Omega 3 + 6, které pospolu nastartují v těle tak zvanou termo genezi. To je stav, ve kterém organismus spaluje podkožní zásobní tuk / bílou tukovou tkáň/, aby jeho soustavným spalováním udržoval správnou teplotu vnitřních orgánů za pomocí hnědé tukové tkáně. Tento proces je alfa omegou štíhlé a zdravé postavy každého člověka.

Nezbytné nenasycené mastné kyseliny jsou naprosto nepostradatelné, jelikož organismus si je neumí vyrobit sám a nemůžou být skladovány v zásobách, musí být v jejich prvotní formě, množství a poměru obsažený v každodenním jídelníčku. Samozřejmě také neméně důležité je správné množství a kvalita dalších důležitých živin, čili bílkovin a sacharidů.

Tímto jedinečným způsobem hubnutí se již mnoho let zabývá Studio Restart ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Váš Bohdan Matwikow

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení