Omega 3 + 6 doporučeno lékařkou

Nezbytné nenasycené mastné kyseliny Omega 3 a 6 mají velmi komplexní úlohu při optimalizaci biochemických a fyziologických pochodu v lidském organismu, a jak název říká jsou naprosto nezbytné, tudíž nepostradatelné pro každého člověka. Jejich chemická forma musí být prvotní a optimálními nosiči jsou olejnaté rostliny, nejlépe z našeho regionu, kde jejich obsah je minimálně 50 %.

Také je důležitý biochemicky stanovený poměr a konzumovaný musejí být pravidelně za studena každý den, když organismus si je přetváří na potřebné biologické látky, které, jako je to v případě prostaglandinů, nemohou být v organismu „skladovány“ do zásoby. Je to zvlášť nutné z hlediska vytváření právě prostaglandinů, což jsou látky podobné hormonům, a jsou vytvářený z derivátu prvotních mastných kyselin gama linolenové mastné kyseliny GLA, která je dále přetvářena na látky PGE 1, PGE 2 a PGE 3. Z těchto důvodů vřele doporučuji denní konzumaci směsky PROOMEGA 3 + 6.

MUDr. Dana Sztwiertniová - odborník na výživu a pracovní medicínu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení